WEST PAW Товаров: 22.

на странице
Показано 1 - 12 из 22 товаров
 • Быстрый просмотр
  582,56 грн. В наличии

  Киньте справжній виклик звичайній дерев'яній палці тримаючи в руках гілку Звіг Zwig!

  582,56 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  422,04 грн. В наличии

  Іграшка Zisc – це не просто традиційне фрісбі, до якого Ви звикли. Зіск фрісбі високо літає, її комфортно тримати в руках, виготовлена з міцного, гнучкого невагомого матеріалу, що не тоне у воді, ніжного до ротової порожнини собак. РОЗМІР: S (17cm) та L (22 см) Кольори в асортименті: мандариновий, салатовий та аква.

  422,04 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  470,06 грн. В наличии

  Іграшка Zisc – це не просто традиційне фрісбі, до якого Ви звикли. Зіск фрісбі високо літає, її комфортно тримати в руках, виготовлена з міцного, гнучкого невагомого матеріалу, що не тоне у воді, ніжного до ротової порожнини собак. Версія для гри у сутінках темноти. РОЗМІРИ: S (17cm) та L (22cm).

  470,06 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  606,91 грн. В наличии

  Тепер гра стає втричі більш захопливою. Вокс - це об'ємна іграшка на трьох ногах із серії Zogoflex Air.

  606,91 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  503,73 грн. В наличии

  Надміцна і довговічна іграшка для собак зі схованкою для смачних ласощів від компанії West Paw. Тукс витримала перевірку часом і готова до зустрічі з гострими зубами. Не важливо якого віку Ваш вихованець, тому що магія цієї іграшки однаково зачаровує як собак солідного віку так і малих цуценят! РОЗМІРИ: S (10 см) та L (13 см) Кольори в асортименті:...

  503,73 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  521,63 грн. В наличии

  СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ПОМІРНО ГРИЗТИ Всередині іграшки знаходяться м'які заокруглені зубці, які утримують ласощі на місці, під час того, як собака намагається їх дістати. РОЗМІР: S (8 см) та L (10 см) Кольори в асортименті: мандариновий, салатовий та аква.

  521,63 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  521,63 грн. В наличии

  Іграшка містить секретний відсік для ласощів, також іграшка має гнучкі ручки для більш цікавих ігор з перетягування та апортування, і нарешті, іграшка Тіззі стрибає, плаває і вона настільки міцна, що витримує боротьбу за неї між двома хвостатими хуліганами. РОЗМІР: S (11 см) та L (10 см). Кольори в асортименті: мандариновий, салатовий та аква.

  521,63 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  606,91 грн. В наличии

  Ця іграшка створена спеціально для собак, що помірно люблять гризти. Пружна іграшка з порожнистою серцевиною, що постійно виштовхуючись, сама відновлює форму. Безпечна альтернатива дерев'яним гілкам, яку до того ж можна підкидати, апортувати, грати в перетягування. РОЗМІР: L (20 см)

  606,91 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  379,77 грн. В наличии

  М'яч Рандо створений для собак, яким подобається пружність та опір, які люблять гризти настільки пружні іграшки, що ті постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму. З порожнистою серцевиною, він більш податливий, легший у вазі і набагато веселіший. РОЗМІР: S (6 см) та L (9 см) Кольори в асортименті: зелений, баклажан та гарбуз.

  379,77 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  466,25 грн. В наличии

  Ця відзначена нагородами інтерактивна іграшка, зі схованкою для ласощів, стимулює ментальну активність собак та дарує їм задоволення від процесу добування улюблених смаколиків. Дизайн, продуманий до дрібниць, стимулює інтерес собаки до іграшки та подовжує "життя" дорогих ласощів. РОЗМІР: S (14 см) та L (17 см) Кольори в асортименті: мандариновий,...

  466,25 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  285,89 грн. В наличии

  М'яч Джів - це справжня радість для фанатів апортування! Собаки просто обожнюють ганяти за цим яскравим, пружним м'ячиком. Супер-м'яч Джів з канавками, нескінченно і так шалено стрибає в різні сторони. РОЗМІР: XS (5 см), S (6 см) та L (8 см). Кольори в асортименті: мандариновий, салатовий та аква.

  285,89 грн.
  В наличии
 • Быстрый просмотр
  305,25 грн. В наличии

  Ця класична кістка є безпечною альтернативою дерев'яним палкам. Особливо підходить собакам, що люблять жорстко гризти та апортувати, особливо у воді. Іграшка виготовлена з пружного і плавучого матеріалу Zogoflex®. Весело відскакує і підстрибує під час гри. Тверда та монолітна до самої серцевини. РОЗМІР: XS (11 см), S ( 15 см) та L (21 см). Кольори в...

  305,25 грн.
  В наличии
Показано 1 - 12 из 22 товаров